Hakkımızda

Hakkımızda


Firmamız Bebek Askıları Çocuk Askıları Plastik Elbise Askıları Ahşap Askılar Firmaya Özel Tasarım Askılar ve Plastik Ürünler konusunda faliyet göstermektedir.. Kurulduğu günden bugüne sürekli Yeni Farklı Tasarımlarla Kaliteli Ürünler Üreterek sektöre bol çeşit ve fiyat avantajı sağlamaktadır..

Akılcı Çözümler Sunarak Uzmanlığını müşterileri ile paylaşmaktadır.. Son Teknoloji Makinalar Otomasyon Sistemleri Kullanarak üretimini ve Sektördeki Yerini Güçlendirmiştir.. Güçlü Üretim Sağlıklı Plastik Ürünler Zamanında Teslim İlkesi İle Yoluna Devam Etmektedir..

Misyon


CAYMAZPLASTİK san. tic.ltd.şti. kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincinde, büyüme odaklı bir şirketTİR . Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.

"Rekabet avantajı" müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

Vizyon


"Benzersiz", uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder

Firmamız Bebek Askıları Çocuk Askıları Plastik Askılar Üretimi ve Satışı konusunda müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunmak için çalışıyor.